קידום אתרים אורגני

קידום אתרים אורגני הוא תהליך של שיפור התנועה לאתר האינטרנט שלך על ידי הפיכתו בולט יותר בתוצאות החיפוש באמצעות מיקוד מילות מפתח, כותרות, קישורים ועוד מגוון דרכים ושיטות נוספות.

בשונה מתוצאות בתשלום, תוצאות אורגניות הן בחינם. את התוצאות שאפשר לקבל בקידום אורגני ניתן לראות רק לאחר פרק זמן מהרגע שהעבודה הראשונית יצאה לדרך.

יחד עם זאת, בקידום אתרים אורגני ואיכותי התוצאות ימשיכו להופיע במנועי החיפוש לתקופה בלתי מוגבלת של זמן. מדובר בהשקעה בטוחה ומשתלמת לטווח ארוך.

קידום אתרים אורגני בגוגל: טיפים לקידום

מחפש קידום אתרים בגוגל?

הגעת למקום הנכון.

קידום אתרים אורגני בגוגל: טיפים לקידום

ישנם צעדים רבים שעליך לנקוט כדי להצליח עם קידום אתרים אורגני בגוגל. צעדים אלה צריכים להתחיל עוד בשלבים המוקדמים של הקמת אתר האינטרנט. הצעד הראשון יהיה אופטימיזציה של האתר למנועי החיפוש (SEO).

ישנם יתרונות משמעותיים כשאתה מתחיל עם אופטימיזציה עוד בשלבים המוקדמים של האתר שלך. אבל עדיין, אף פעם לא מאוחר מדי בשביל להתחיל קמפיין קידום אתרים אורגני שיכול לעזור לך לקדם את האתר שלך.

להלן מספר צעדים יעילים שתוכל לנקוט כדי לשפר את התנועה האורגנית לאתר שלך:

חקור מילות מפתח

הצעד הראשון והחשוב ביותר בקידום אתרים אורגני (לאחר שעשינו אופטימיזציה) יהיה מחקר מילות מפתח.

תהליך זה יהיה כרוך במחקר של סוגים שונים של מילות מפתח אשר המבקרים באתר שלך צפויים להקליד במנועי החיפוש כשהם מחפשים אתר כמו שלך.

המטרה היא למקד את מילות המפתח אשר הולכות להיות המבוקשות ביותר עבור קהל היעד שלך, ודרכם להשיג את כמות הכניסות הגדולה ביותר לאתר שלך.

כמעט כל מילת מפתח שנחפש היום, תעלה מאות אלפים ואפילו מיליונים של תוצאות חיפוש רלוונטיות בגוגל.

זה מה שהופך את העבודה בקידום אתרים אורגני לקשה ומאתגרת, במיוחד כאשר מתבקשים לקדם אתר במילות מפתח מבוקשות במיוחד. זאת הסיבה שחשוב מאוד להרחיב את מילות המפתח ולמקד אותם עבור קהל היעד הספציפי שלכם. 

כתוב תוכן איכותי

צעד נוסף לקידום אתרים אורגני יהיה כתיבת תוכן. יצירת תוכן עבור האתר שלך אשר משלב בתוכו את מילות המפתח אותם אתה מנסה לקדם במנועי החיפוש.

ראוי לציין, היום כשאנחנו מדברים על קידום אתרים במנועי חיפוש, אנו כמעט תמיד מתייחסים לקידום בגוגל (אלא אם כן אתה גר בסין ומשתמש במנוע החיפוש Baidu).

יש לוודא כי התוכן באתר הוא ברור, מועיל, ומתואר בצורה טובה. הנושא עליו אתה מדבר צריך להיות בשפה פשוטה וקלה לקריאה.

ככל שהתוכן באתר שלך הוא עשיר ואיכותי יותר, כך הדירוג (או המיקום) בתוצאות החיפוש הרלוונטיות יהיה גבוה יותר.

גוגל מעדכנים ומשדרגים את האלגוריתם שלהם כל הזמן במטרה לתת מענה טוב יותר למחפשים. בעדכונים האחרונים, תוכן האתר הפך להיות אחד הדברים היותר משפיעים בעבודת קידום אתרים אורגני.

אתר מותאם לניידים

עוד דרך בה האתר שלכם ידורג גבוה ויקבל ציונים טובים בגוגל היא התאמת האתר למכשירים הניידים.

אנחנו חיים בעולם בו המכשירים הניידים הם השולטים העיקריים ומכתיבים את סדר היום של כולנו. זאת משום שהצרכנים מכורים לסמארטפונים וטאבלטים, וזה לא הולך להשתנות בקרוב.

בסביבה הזאת, אתר רספונסיבי הוא לא משהו חדש. היום זה הסטנדרט של כל תוכנית לקידום אתרים אורגני.

גוגל בנויה עבור המשתמשים שלה – עבור האנשים שמחפשים באינטרנט. בעולם שבו משתמשים ניגשים לאינטרנט באמצעות מכשירים ניידים, גוגל פועלת בהתאם.

לכן, סביר להניח שהם פועלים לטובת האתרים שעונים על הצרכים של המשתמשים שלהם בצורה הטובה ביותר.

רשת קישורים חזקה

צעד נוסף שיש לשקול הוא בניית קישורים. מדובר בהליך חשוב מאוד, במיוחד כאשר האתר שלך הוא חדש באינטרנט.

בעולם של מנועי החיפוש, אם יש לאתר המון קישורים נכנסים (כאלו שמפנים אליו מאתרים אחרים), הרי שזה ישפיע לטובה על הדירוג של האתר ויקדם אותו למעלה בתוצאות חיפוש רלוונטיות.

בניית רשת קישורים חזקה זאת דרך מוכחת ויעילה להשגת כניסות ותנועה לאתר שלך.

לעומת זאת, קישור מאתר מסומן או לא רלוונטי, יכול להשפיע לרעה על דירוג האתר ולכן את בניית הקישורים יש לעשות בזהירות ובמקצועיות רבה.

אלה הם חלק מהצעדים העיקריים שאתה צריך לקחת בחשבון כשאתה חושב על קידום אתרים אורגני איכותי.

קידום במדיה החברתית

אנשים שעוסקים עם קידום אתרים אורגני עדיין מופתעים מכמות ההשפעה שיש למדיה החברתית על עבודת הקידום האורגני (Social Media SEO).

פעילות חברתית יעילה יכולה להגביר את התנועה האורגנית של האתר שלך דרך מנועי החיפוש.

הסיבה היא פשוטה: מדיה חברתית חשובה לקידום אורגני ביותר מדרך אחת. נכון שמדיה חברתית וקידום אורגני עשויים להראות אחרת, אבל אין ספק שהם עוזרים מאוד זה לזה.

בניגוד לאמונה הרווחת, מדיה חברתית אינה תורמת ישירות לקידום אורגני. במילים אחרות, אותות חברתיים לא עוזרים ישירות לדרג אתר טוב יותר.

הקישורים שאתה משתף ברשתות החברתיות עשויים לסייע למותג שלך לקבל חשיפה רבה יותר, אך הם אינם נראים על ידי גוגל כאות דירוג.

אבל למרות שמדיה חברתית היא לא גורם דירוג ברמה הישירה, יש לה משמעות עמוקה יותר. בעקיפין, יש לה השפעה חיובית על הדירוג של האתר.

אז כן, יש קשר מובהק בין מיקום האתר בתוצאות החיפוש לבין מספר האותות החברתיים שיש לו.

קידום אתרים אורגני דרך שימוש ברשתות חברתיות.

שירותי קידום אתרים מקצועיים

עבודת קידום אתרים אורגני היא קשה מדי כדי לעשות אותה לבד. זה יכול להיות קשה במיוחד אם אתה לא מכיר דברים כמו HTML, מחקר מילות מפתח ובניית קישורים נכנסים.

לקחת את הזמן כדי ללמוד את שיטות ה- SEO זה יכול להיות מתגמל, אבל לשכור חברה שמתמחה בקידום אתרים זה חוסך לך את הזמן ואת המאמץ.

תוכל להמשיך להתמקד בדברים החשובים לחברה שלך ולהשאיר למקצוענים את החלק המאתגר של קידום אתרים אורגני.

קידום אתרים אורגני: הסתייע בחברת קידום אתרים מקצועית.

צריך שירותי קידום אתרים אורגני?

אנחנו יכולים לעזור לך. הצטרף לעשרות הלקוחות שכבר בחרו בנו לקידום האתר שלהם.

תודה שפנית אלינו, ההודעה נשלחה.

קידום אורגני מול קידום בתשלום

אם אתה שוקל את היתרונות והחסרונות של קידום אורגני לעומת קידום בתשלום, שב עם הצוות שלך ובחן את לוחות הזמנים ואת התקציב העומד לרשותך.

בקידום אורגני לוקח בין שלושה לשישה חודשים עד שרואים תנועה משמעותית בדירוג ובתוצאות החיפוש. לצערנו, רוב האנשים לא אוהבים לחכות לתוצאות כל כך הרבה זמן.

מודעות בתשלום עוזרות לך לקבל במיידי יותר מבקרים לאתר שלך. בנוסף, הן מאיצות את תהליך האופטימיזציה של האתר עבור המרות גבוהות יותר, מה שבהחלט משתלם בטווח הארוך.

אם אתה מחפש את התוצאות המהירות ביותר, קידום בתשלום הוא טוב יותר. אם אתה מחפש את התוצאות החסכוניות ביותר, לרוב תמצא אותן בקידום האורגני.

באופן כללי, קידום אורגני הוא חסכוני יותר בטווח הארוך. יחד עם זאת, עם אופטימיזציה טובה (SEO) והתאמה נכונה לקמפיין הפרסום שלך, גם קידום בתשלום יכול להיות חסכוני.

אבל למה לבחור רק בשיטה אחת? אנו ממליצים לשלב בין השיטות בצורה חכמה ויעילה על מנת לקבל תוצאות מרביות. בחן את המטרות שלך ואל תפחד לנסות.

קידום אורגני (SEO) מול קידום בתשלום (PPC)

10
שנות ניסיון
100
+
קמפיינים בגוגל
200
+
לקוחות מרוצים
300
%
תנועה אורגנית