פרסום ממומן בגוגל

פרסום ממומן בגוגל

Pay Per Click או בקצרה PPC, היא שיטת הפרסום הפופולרית של גוגל – תשלום לפי לחיצה. שיטה זו מאפשרת לעסקים ולבעלי אתרים כמוך, לפרסם מודעות מתוקצבות לצד החיפושים בגוגל.

בעזרת פרסום ממומן בגוגל, לקוחות פוטנציאלים יכולים למצוא אותך ברגע שהם מחפשים בגוגל את מה שהעסק שלך מציע. אתה משלם רק כאשר לקוח לוחץ על המודעה שלך. במילים אחרות, אתה משלם רק כשהפרסום עובד.

היתרונות של פרסום ממומן בגוגל לעסק שלך

  • חשיפה לקהל רחב יותר באינטרנט
  • הגדלת מאגר הלקוחות
  • זרימה מוגברת של מבקרים לאתר
  • הגדלת נפח מכירות אונליין
  • תשלום על תוצאות בלבד
  • תקציב מותאם לפי בחירתך
בקיצור, בעזרת פרסום ממומן בגוגל תוכל להשיג כל יעד.

בעזרת פרסום ממומן בגוגל, תוכל להשיג כל יעד.

למה לבחור בפרסום ממומן בגוגל?

לפרסום ממומן בגוגל יש השפעה מיידית, כך שהעסק שלך נהנה מנוכחות וחשיפה גדולה הרבה יותר כתוצאה מהופעה בתוצאות החיפוש הראשונות בגוגל.

המיידיות הזו יכולה להיות משאב נהדר עבור חברות קטנות או חברות בתחילת דרכן, אשר אין ביכולתן לעדכן את האתר לעיתים קרובות ולהמתין לתוצאות של קידום אורגני בגוגל.

פרסום ממומן בגוגל בשיטת 'תשלום לפי לחיצה' לא ישפר את תוצאות החיפוש הרגיל שלך אך יחד עם זאת בשל גמישות השיטה, היא יכולה לעזור לעסקים בכל גודל לתפוס תשומת לב באינטרנט בדיוק ברגעים החשובים, כאשר אנשים מחפשים עסק כמו שלך.

איך פרסום ממומן בגוגל עובד?

תוצאות החיפוש בגוגל מושפעות משני גורמים מרכזיים: מונח חיפוש (Search Term), ומילות מפתח (Keywords).

כאשר לקוח מקליד בגוגל מונח חיפוש מסוים אודות שירות או מוצר בו הוא חפץ, בראש העמוד יופיעו 3 או 4 מודעות אשר ממוקמות גבוה יותר מהתוצאות האורגניות.

מודעות אלו הן תוצאות חיפוש שאינן מתבססות על התוצאות האורגניות אלא על תוצאות המכרז בין המפרסמים, בו יופיע במקום הראשון המפרסם שקיבל את התוצאה הגבוה ביותר.

"התוצאה" מורכבת ברובה מהצעת המחיר שהציע המפרסם בשקלול פרמטרים נוספים כמו ציון האיכות של המודעה, המורכב אף הוא ממספר גורמים עיקריים.

מהו ציון האיכות?

אתה יכול למקד את מילות המפתח הנכונות וליצור מודעות נהדרות, אבל אם אין לך ציוני איכות גבוהים אתה תשלם הרבה עבור תנאים שאמורים לעלות מעט.

ציוני איכות נמוכים יכולים לפגוע במודעה שלך ולהשמיד את ביצועי הקמפיין שלך, בזמן שציוני איכות גבוהים יעלו את המודעה שלך בדירוג תוצאות החיפוש ויתגמלו אותך בהחזר גבוה יותר על ההשקעה (החזר ROI).

ציון האיכות של המודעה הוא אחד הדברים היותר החשובים שיש לשים לב אליהם בקמפיין פרסום ממומן בגוגל. כדי להבין את ציון האיכות ולשפר אותו, נדרש קודם להבין מה הם שלושת הגורמים העיקריים המרכיבים את ציון האיכות.

  • רלוונטיות המודעה
  • שיעור הלחיצות
  • דפי נחיתה

ציון האיכות חשוב לדירוג מודעות הפרסום שלך בגוגל.

איך משפיע ציון האיכות על מסע פרסום ממומן בגוגל

מודעה יותר רלוונטית, דף נחיתה טוב יותר או עליות בשיעור הלחיצות הממוצע יכולים להוביל באופן משמעותי לשיפור בציון. ציון האיכות הוא חלק גדול מהדרך בה גוגל קובעת את דירוג המודעה שלך בתוצאות החיפוש בתשלום.

גם אם אתה מציע יותר כסף ממתחרה על לחיצה, זה לא בהכרח אומר שתדורג ראשון. אם למתחרה יש ציון איכות גבוה יותר, הוא יכול להיות מדורג מעליך בחצי המחיר שאתה משלם בעבור לחיצה. דבר כזה לא אמור לקרות בקמפיין שמנוהל בצורה נכונה ואסטרטגית.

ככל שציון האיכות שלך גבוה יותר, כך שיעור הלחיצות שלך גבוה יותר. והמחיר לכל לחיצה – זול יותר. כלומר, תקבל יותר תנועה לאתר, יותר טלפונים, יותר מכירות, ותשקיע פחות כסף.

ציון האיכות הוא קריטי לדירוג גבוה יותר בתוצאות החיפוש (תוצאות בתשלום) ולהקטנת העלויות של הקליקים והלידים שלך. ציון איכות גבוה יכול לעזור לך להגדיל את מספר הקליקים שאתה מקבל, ולעשות את ההבדל בין קמפיין כושל לקמפיין מוצלח.

בנוסף, כשיש לך ציון איכות גבוה זה כמעט תמיד גם אינדיקציה טובה כי חוויות המשתמש מותאמת ועוברת בהצלחה.

עם פרסום ממומן בגוגל, תשלם רק על תוצאות.

שירותי ניהול ופרסום בגוגל

מרבית העסקים מחפשים תוצאות מיידיות מפרסום ולכן התחרות על פרסום ממומן בגוגל (PPC) היא גדולה ואסטרטגית.

יחד עם זאת, מסע פרסום איכותי אשר מנוהל בצורה נכונה ומחושבת, יודע איך להחזיר את ההשקעה ולתרגם אותה לרווחים.

במשרד הפרסום של adwebe יושבים אנשים אשר חיים ונושמים פרסום בגוגל, מכירים את התחרות מקרוב ויודעים להסתכל קדימה ולנהל קמפיין מוצלח שמייצר הכנסות.

אנחנו מלווים עשרות עסקים עם פרסום ממומן בגוגל, עסקים מרוצים שממשיכים לראות תוצאות.

הצטרפו לעשרות לקוחות שנתנו בנו אמון ובחרו בנו לניהול הקמפיינים שלהם בגוגל.

אנחנו יודעים איך לייצר הכנסות לעסקים שעובדים איתנו!

החזר השקעה: אנו מתרגמים השקעה לרווחים.

רוצים לתרגם את ההשקעה לרווחים?

לקוחות מספרים

חיפשנו חברת פרסום מומלצת לפרסום בגוגל. מצאנו את adwebe שבמקצועיות וסבלנות רבה עזרו לנו להגשים את כל יעדי הפרסום שלנו.
אנו מודים לחברת adwebe על שירות מקצועי ולא מתפשר. קיבלנו תוצאות מהירות והצלחנו להגדיל את התנועה לאתר הבית שלנו.
תודה על שירות מקצועי ויעיל. כיום אנו רואים תוצאות ומאוד מרוצים. שווה כל שקל!
מצוינות ויצירתיות הם לא רק סיסמא עבור משרד הפרסום הנהדר adwebe.
יוסי ארז
יוסי ארז
VIP Security
Call Now Button